Dub stromček prírodný olej 129,9 Eur s Dph
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Dub stromček prírodný olej 129,9 Eur s Dph

Úvod AKCIADub stromček prírodný olej 129,9 Eur s Dph

DUBOVÉ MASÍVNE STROMČEKOVÉ PARKETY

 

 

AKCIA DUB Stromčekové parkety


Dubové masívne palubovky v hrúbke 15 mm, vzor stromček - rybia kosť (herringbone) vhodné na podlahové kúrenie, v strednom triedení NATUR alebo MARKANT, povrchová úprava prírodný olej OSMO alebo WOCA, v šírke 130mm, dĺžke 500 mm, so 4V zrazenými hranami. Ľavé a pravé lamely pre ukladanie do vzoru rybia kosť.

Pravý kus dreva pre milovníkov masívnych prírodných drevených parkiet, ktorí oceňujú všetky krásy, znaky, špecifiká, ktoré vypovedajú o pravej v plnej hrúbke masívnej podlahe.

Veľké formáty - palubovky dodávajú vznešený vzhľad, zväčšujú miestnosť, dodávajú punc exkluzivity a honosnoti interiéru. Najhodnotnejšia podlaha, s najširším použitím, s vysokou odolnosťou proti vlhkosti, aj pri vzniku vyššej alebo nižšej vlhkosti, resp. kolísaní vlhkosti nedochádza k trvalej deformácii.
 

 

AKCIOVÁ cena od 129,9 Eur s Dph/m2!
Copyright 2017 - 2023 © spacva.sk